Czym jest MONAT i dlaczego właśnie te produkty są tak wyjątkowe?

Monat to firma, która czerpiąc ze zdobyczy technologii i nauki oraz niesamowitej siły natury, dostarcza nam wyjątkowe kosmetyki specjalizujące się w przeciw starzeniowej pielęgnacji skóry głowy i włosów.

Monat jest producentem naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów klasy premium! Produkty tworzone są na bazie wyłącznie naturalnych składników o udowodnionej skuteczności. Twórcy produktów mówią, że „tylko ze zdrowej skóry głowy może wyrosnąć zdrowy, gruby i trwały włos”. Dlatego też jako pierwsi i jedyni opatentowali sposób oczyszczania skóry głowy wykorzystując nanotechnologię oraz w sposób naturalny, a zarazem dogłębny trafiając do trzech warstw włosa.

Mówią NIE toksycznym składnikom

i oferują produkty, które nie zawierają SLS, SLES, parabenów, silnych związków soli, ftalanów, glikolu polietylenowego, DEA/MEA ani szkodliwych barwników i aromatów. Tylko naturalne składniki zapewniają, że są skuteczne a w dodatku to

Co wchodzi w skład produktów MONAT?

Intensywny olejek REJUVENIQE – opracowana mieszanka unikatowych olejków roślinnych bogatych w odmładzające witaminy, minerały i przeciwutleniacze, które szybko i całkowicie się wchłaniają w skórę głowy i włosy.
Ten opatentowany olejek zwany „płynnym złotem” jest tak wyjątkowy, że kolejny wpis będzie poświęcony tylko jemu!
CAPIXYL – ekstrakt z czerwonej koniczyny, zmiękczająca mieszanka która pomaga chronić skórę głowy oraz wzmacnia włosy i zwiększa ich objętość, jednocześnie wspierając ich naturalny wzrost. 
PROCATALINE – ekstrakt  z grochu. Ta wzbogacona o ekstrakt grochu zaawansowana technologicznie mieszanka pozwala uzyskać zdrowe i młodo wyglądające włosy, chroniąc je przed promieniowaniem UV i innymi czynnikami środowiska.
CRODASORB – pochłaniacz promieni UV 
Składniki o potężnej sile działania, który chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV, pozwala zachować naturalną pigmentację włosów oraz chroni i wzmacnia ich pasma. 
 
Na naszej facebook-owej grupie piszemy często… 
Masz być naturalna, zdrowa i prawdziwa, nie perfekcyjna!
To zdanie idealnie się wpasowało w dewizę firmy i ich produkty.
Karolina
Modern Women in Nature - Monat i codzienność

Podziel się ze mną co
o tym myślisz?