„PŁYNNE ZŁOTO” – czyli intensywny olejek REJUVENIQE

Dzisiaj cały wpis poświęcam tym o to dwójce braci, intensywnym olejkom REJUVENIQE od MONAT, którym nadano tytuł ” Klejnot w koronie prawdziwej bujności”. U nas natomiast dostali zasłużony tytuł „PŁYNNE ZŁOTO”. Dlaczego taki tytuł przypadł właśnie im? Po pierwsze, w składzie mają 13 luksusowych olejków oraz swojego złotego koloru a także tym że potrafi zdziałać CUDA! Wydaje się niewiarygodne, ale fakty pokazują tylko cudowne efekty po użyciu tego własnie płynnego złota.

Kilka słów o powstaniu olejku…

Zespół MONAT-owych naukowców przemierzył cały świat w poszukiwaniu najbardziej unikatowych olejków, które zapewniłyby zrównoważone i odmładzające wartości Twoim włosom i skórze. Dołożyli wszelkich starań, aby zminimalizować konsumpcję całkowicie naturalnych zasobów przy jednoczesnej poprawie wydajności poprzez recykling, udoskonalenie procesów oraz wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań. Ten dobroczynny produkt dostarcza Twoim włosom i skórze głowy dobroczynne składniki odżywcze, które zazwyczaj zostają spłukane podczas mycia. To zasługa szybkiego wchłaniania się olejku, który jednocześnie nie pozostawia tłustych śladów. REJUVENIQE odżywia skórę głowy, dostarczając potrzebnych antyoksydantów. Ponadto zapobiega starzeniu się włosów. Dodatkowo odmładza włosy, dodając im objętości i zapewniając długotrwały połysk.

Co zawiera intensywnie działająca mieszanka złożona z ponad 13 luksusowych olejów?

OLEJ ABISIŃSKI – słynie z właściwości ułatwiających rozczesywanie włosów, a dodatkowo wzmacnia je, redukuje łamliwość oraz nadaje im większy połysk

OLEJ Z NASION PIANKI ŁĄKOWEJ – bogaty w kwasy tłuszczowe omega-6

OLEJ SŁONECZNIKOWY – bogaty w kwas oleinowy

OLEJ Z NASION MARCHWI – bogaty w witaminy A, C i E o właściwościach antyoksydacyjnych oraz beta-karoten

OLEJ Z NASION POMIDORA – bogaty w aminokwasy oraz miedź, żelazo, mangan i cynk

OLEJ KAMELIOWY – bogaty w witaminę E o właściwościach antyoksydacyjnych oraz polifenole

OLEJ MORINGA – bogaty w aminokwasy oraz miedź, żelazo, mangan i cynk

OLEJ BURITI – olej z palmy znanej w Brazylii jako „drzewo życia”, pomaga o nawilżaniu i nawadnianiu skóry oraz włosów

OLEJ PEQUI – bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe i witaminę A

OLEJ Z BAOBABU – bogaty w kwas palmitynowy i witaminę F

OLEJ MONOI – bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3

Każdy olejek z osobna jest wyjątkowy, jednak w połączeniu ich efektywność zostaje zmaksymalizowana, zapewniając niezwykłe, natychmiastowe i długotrwałe korzyści. Olejek REJUVENIQE wchodzi w skład wszystkich kosmetyków od MONAT, a sam chroni włosy i skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Zmniejsza odwodnienie wywołane stosowaniem silnie działających produktów do myia i stylizacji. Odbudowuje włosy i skórę dzięki szybkiemu i całkowitemu wchłanianiu. Ten olejek to naturalna alternatywa dla szkodliwych sylikonów cyklicznych, która sprawia, że włosy są bardziej błyszczące, silniejsze i bardziej podatne na układanie.

STOSOWANIE

Olejek  REJUVENIQE jest tak naturalny i wszechstronny, że można go używać na wiele sposobów z korzyścią dla włosów i skóry.

WŁOSY:

Przed użyciem szamponu – nałóż obfitą ilość na suche lub wilgotne włos i skórę głowy. Pozostaw na 15 minut. Dokładnie spłucz, umyj włosy szamponem i nałóż odżywkę.

Olejowanie nocne – nałóż obfitą ilość na suche włosy i skórę głowy. Idź spać. Rano dokładnie spłucz i umyj włosy szamponem BLACK oraz zastosuj codzienną pielęgnację.

Intensywne nawilżanie – nałóż obfitą ilość na wilgotne włosy i skórę głowy. Owiń głowę ciepłym, wilgotnym ręcznikiem i pozostaw na 30 minut. Dokładnie spłucz, umyj włosy szamponem BLACK, oraz szamponem do codziennej pielęgnacji i nałóż odżywkę.

Preparat bez spłukiwania do stylizacji włosów – po wysuszeniu włosów niewielką ilość preparatu rozetrzyj w dłoniach i rozprowadź na końcówkach. Wygładza i zapobiega puszeniu się włosów.

SKÓRA:

Nawilżający krem do twarzy – nakładaj rano i wieczorem na twarz, szyję i dekolt przed nałożeniem kremu nawilżającego, koncentrując się na problematycznych obszarach, takich jak drobne linie i zmarszczki, aby uzyskać natychmiastowe nawilżenie, poprawę gęstości oraz wyrównanie kolorytu skóry.

Nawilżający balsam do ciała – nakładaj rano i wieczorem na łokcie, kolana, grzbiety dłoni i inne miejsca z przesuszoną, łuszczącą się skórą

Skoro przeczytałyście cały wpis to już wiecie dlaczego „płynne złoto”. Ma wiele zastosowań i daje spektakularne efekty, a w dodatku jest 100% naturalnym produktem i tak wszechstronnym. Poniżej zobaczcie zdjęcia i efekty po zastosowaniu olejku REJUVENIQE.

Karolina
Modern Women in Nature - Monat i codzienność

Podziel się ze mną co
o tym myślisz?