Siostry Karolina i Sylwia – Ambasadorkami firmy MONAT

Dziś krótko o tym jak zostałyśmy ambasadorkami firmy MONAT czyli 

Sylwia i Karolina… tak jesteśmy siostrami, instruktorkami pływania i mamy bzika na punkcie włosów, a dziś opowiemy Wam jak zostałyśmy od niedawna ambasadorkami firmy MONAT.

Dlaczego zdecydowałyśmy się właśnie na MONAT?

 Można powiedzieć, że już 30 lat spędziłyśmy w wodzie i w wodnym środowisku. Najpierw jako dzieci i młodziczki gdy byłyśmy zawodowymi pływaczkami, aż do teraz gdy jesteśmy instruktorkami pływania niemowląt i dzieci. Nasza praca w której spędzamy wiele godzin w wodzie basenowej ma duży wpływ na jakość naszej skóry i wygląd włosów! Od zawsze włosy były u nas na pierwszym miejscu, bo tylko one dodawały nam kobiecości po wyjściu z basenu. Zawsze śledziłyśmy nowe linie kosmetyków do włosów i wymieniałyśmy się doświadczeniami oraz nowinkami by poprawić jakość i wygląd naszych włosów. Tak też na naszej drodze pojawiły się najnowsze kosmetyki firmy MONAT, które w styczniu weszły na rynek Polski. Jak się domyślacie, nie byłybyśmy sobą gdybyśmy ich nie przetestowały 😀

 #step1

przez 30 dni testowałyśmy kosmetyki, bo taką właśnie gwarancję daje firma MONAT. Jeśli produkty się nie sprawdzą to możesz je zwrócić. Ten fakt już nam dał do myślenia, która firma kosmetyczna pozwala sobie na zwroty po 30 dniach? Żadna! Czyli muszą zdziałać cuda!

 #step2

Zgłębiłyśmy wiedzę na temat wszystkich produktów, które są ekologiczne, naturalne, wegańskie, nie testowane na zwierzętach i jako pierwsze oraz obecnie jedyne na rynku zapobiegające starzeniu się skóry głowy! My już wiemy, że te kosmetyki to istna petarda, i teraz czas na Was. Jak to mówią? Do odważnych świat należy! Więc jeśli mają o Tobie mówić to z pewnością zwrócą uwagę na włosy!

 #step3

 We are MODERN NATURE czyli jako Ambasadorki i również Market Partnerki możemy pomagać innym w świadomej pielęgnacji ponieważ mamy możliwość szkolenia się pod okiem trychologów, a także bierzemy udział w szkoleniach produktowych by dobrać odpowiednią pielęgnację. Czujemy włosy od zawsze więc już u progu firmy poczułyśmy się jak u siebie i zdecydowałyśmy się na bycie  MODERN WOMAN IN NATURE i pielęgnować nie tylko swoje włosy pozostając instruktorkami w trudnych dla włosów warunkach.
To nowe wyzwanie, ale móc pomagać wszystkim, którzy chcą mieć piękne, zdrowe i naturalne włosy to właśnie nasze DRUGIE JA
Sylwia
Modern Women in Nature - Monat i codzienność

Podziel się ze mną co
o tym myślisz?