Instagram Facebook

WAKACYJNA AKADEMIA ~ TATRY

WAKACYJNA AKADEMIA ~ TATRY


Zapraszamy na kolejną edycje naszego obozu dla dzieci w wieku 8-16 lat. Podczas wyjazdu nasi podopieczni będą mogli wziąć udział w DELFINOWYM wyjeździe w góry. Zarazimy delfinki pasją do górskich wędrówek. Dodatkowo na Wasze pociechy czekać będzie duża dawka wiedzy i oczywiście podwodna przygoda. Zadbamy o ciało i umysł. Z doświadczonymi instruktorami dzieciaki poprawią swoje umiejętności pływackie. Zadbamy o kondycję fizyczną podczas zajęć sportowo-relaksacyjnych. Nie zabraknie też zajęć edukacyjnych i plastycznych, podczas których zgłębimy nową wiedzę i wzniesiemy się na wyżyny kreatywności. Takim WAKACJOM mówimy… Delfinitely YES!
HOTEL*** LIMBA Grand Resort w Poronin
Turnus I 03.07 – 09.07.2022
Cena 1690zł (zawiera wszystkie opłaty)
Szczegółowa oferta WAKACYJNEJ Akademii w TATRACH
Termin i gdzie mieszkamy ?

Obóz mamy zaplanowany w terminie od 03.07 do 09.07.2022

Wspaniała Pani Halinka ugości nas w Hotelu *** LIMBA Grand Resort w miejscowości Poronin, zakwaterowani będziemy w nowoczesnym budynku i komfortowych pokojach wraz z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).
Do dyspozycji będziemy mieć także basen, sale taneczną, sale do gier i zabaw, a także sale z kominkiem

Co zawiera cena?
 • 6 noclegów wraz z pełnym wyżywieniem
 • Wędrówki górskie i tatrzańskie atrakcje
 • Popołudniowy program zajęć sportowo – edukacyjnych
 • transport Kraków – Poronin – Kraków
 • Ubezpieczenie NNW na sumę 10000zł
Szczegółowy program obozu
 • codziennie wędrówki w najpiękniejsze okolice TATR
 • doskonalenie pływania 3 x podczas obozu
 • codziennie zajęcia sportowo-relaksacyjne
 • tatrzańskie atrakcje m.in. Muzeum Tatrzańskie/ Park Linowy/ zjeżdżalnia grawitacyjna
 • program zajęć edukacyjno-plastycznych, dla chętnych dzieci z delfinowym akcentem
 • ognisko z kiełbaskami
Zobacz jak u nas zapłacisz Bonem Turystycznym
 1. Bonem można opłacić tylko pobyt, w którym uczestniczy dziecko – beneficjent bonu.
 2. Jeśli dziecko w ramach oferty przebywa w ośrodku nieodpłatnie (np. dzieci do lat 3), bon można zrealizować na poczet należności za pobyt rodziny.
 3. Bon nie podlega wymianie na gotówkę.
 4. W przypadku, gdy wartość pobytu będzie wyższa niż wartość bonu użytkownik dopłaca pozostałą kwotę za pomocą systemu bezpiecznych płatności przelewy24.pl. Informację o dostępnych środkach można uzyskać na swoim profilu ZUS PUE.
 5. Czy jeżeli wysyłam dzieci z kimś innym (np. z dziadkami) na pobyt w ośrodku, to czy koszty takiego pobytu mogę opłacić bonem? – Tak, bon służy do opłaty za pobyt w którym uczestniczy dziecko – beneficjent bonu.

Za opłacony pobyt za pomocą bonu turystycznego klient nie może otrzymać faktury na firmę. Pracownik Akademii Delfinteam wystawi fakturę imienną.

  Aby skorzystać z bonu należy:

 1. Zarejestrować się na platformie ZUS PUE.
 2. Aktywować bon turystyczny na wybrane dziecko. Przesłana zostanie wiadomość sms oraz informacja drogą mailową, zawierająca 16-cyfrowy kod, dzięki której będzie możliwość dokonania płatności bezgotówkowej za pomocą bonu.
 1. Firma Klaudia Wysocka Akademia Delfinteam akceptuje płatności bonem turystycznym wyłącznie na poczet dopłaty do wyjazdu telefonicznie pod numerem telefonu: 516-224-464.
 2. Podczas rozliczenia należy podać pracownikowi 16-cyfrowy kod.
 3. Następnie otrzymacie Państwo wiadomość sms oraz informację drogą mailową, zawierającą kod PIN, dzięki któremu pracownik uwierzytelni płatność na platformie ZUS PUE. / kod jest ważny dwie minuty /
 4. Pracownik Akademii Delfinteam poinstruuje jak dokonać płatności za pozostałą część do zapłaty.

8.Dodatkowe informację znajdują się pod adresem: https://bonturystyczny.polska.travel/ lub Infolinia ZUS: tel. 22 11 22 11

Co spakować na obóz w GÓRY?
 • odzież osobista:  bielizna na zmianę (najlepiej na każdy dzień tygodnia plus jedną w zapasie), dwie pary butów (jedna para lekkich butów i druga, nieprzemakalna i najlepiej za kostkę – do spacerów i zabaw w terenie) oraz klapki, wygodny strój do zajęć na świeżym powietrzu – np. dresy, krótkie spodenki koszulka z krótkim rękawem, softshell, 1-2 bluzy z długim rękawem na chłodniejsze wieczory, T-shirty, bluzki i spodnie na zmianę, piżamę do spania, rzeczy na basen (strój kąpielowy, czepek, okularki, klapki, ręcznik, żel/mydło, worek na mokre rzeczy), czapka, szalik i rękawiczki nieprzemakalne, 2 Ręczniki,
 • na basen: strój, czepek, okularki, ręcznik, klapki, worek na mokre rzeczy
 • zajęcia sportowe: wygodne dresy i koszulka, buty sportowe, mata do jogi (nieobowiązkowa)
 • kosmetyki: do mycia ciała, do zębów, szczotka do włosów, żel do dezynfekcji rąk, chusteczki higieniczne, suszarka do włosów (mile widziana szczególnie u dziewczynek )
 • ulubiona maskotka do spania: jeśli jest taka potrzeba
 • ewentualne lekarstwa: które dziecko stale przyjmuje należy przekazać
  wychowawcy przy wsiadaniu do autokaru, podpisane imieniem i nazwiskiem oraz
  sposobem dawkowania
 • w góry: plecak – NIE WOREK NA SZNURKACH!, bidon na wodę, pojemnik na przekąski, buty trekkingowe, kurtka przeciwdeszczowa, czapka z daszkiem,
  Galeria Poronin 2021
  Harmonogram
  Wybierz miejsce
  Akademia
  Uczestnictwo w kursie możliwe jest tylko po dokonaniu rezerwacji miejsca on-line z obowiązkiem zapłaty za kurs!