Instagram Facebook

ZIMOWA AKADEMIA DELFIN TEAM Poronin

ZIMOWA AKADEMIA DELFIN TEAM
Delfinowy Kids Camp 7-16 lat

Pierwszy raz tej zimy, dzieci w wieku 7-16 lat, będą mogły wziąć udział w DELFINOWYM wyjeździe w góry. Nauczymy delfinki jazdy na nartach lub snowboardzie oraz będziemy doskonalić tych, którzy już potrafią jeździć. Dodatkowo na Wasze pociechy czekać będzie duża dawka wiedzy i oczywiście podwodna przygoda. Zadbamy o ciało i umysł. Z doświadczonymi instruktorami dzieciaki poprawią swoje umiejętności pływackie. Zadbamy o kondycję fizyczną podczas zajęć sportowo-relaksacyjnych. Nie zabraknie też zajęć edukacyjnych i plastycznych, podczas których zgłębimy nową wiedzę i wzniesiemy się na wyżyny kreatywności. Na warsztatach kulinarnych przygotujemy zdrowe przekąski by posilić się na stoku podczas przerwy na herbatkę. Takim FERIOM ZIMOWYM mówimy… Delfinitely YES!
Ośrodek LIMBA w Poronin
Turnus I 15.01 – 22.01.2022
Turnus II 22.01- 29.01.2022
Cena 2190zł (zawiera wszystkie opłaty)
Szczegółowa oferta ZIMOWEJ Akademii Delfin Team - Poronin
Termin i gdzie mieszkamy ?

Obóz mamy zaplanowany w dwóch terminach tj.

Turnus I 15.01 – 22.01.2022

Turnus II 22.01- 29.01.2022.

Wspaniała Pani Halinka ugości nas w Ośrodku Wczasowym Limba w miejscowości Poronin, zakwaterowani będziemy w nowoczesnym budynku i komfortowych pokojach wraz z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Do dyspozycji będziemy mieć także basen, sale taneczną, sale do gier i zabaw, a także sale z kominkiem

Co zawiera cena?
 • 7 noclegów wraz z pełnym wyżywieniem
 • 4h dziennie zajęć na stoku pod okiem Waszych ulubionych instruktorów wraz z karnetem
 • zajęcia programowe
 • transport Kraków – Poronin – Kraków oraz transport na wyciągi
 • Ubezpieczenie NNW na sumę 10000zł
Szczegółowy program wyjazdu

ZAJĘCIA NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE

Szkolenie narciarsko-snowboardowe poprowadzimy w grupach 6-8 osobowych z podziałem na grupy zaawansowania, a na zimowe szaleństwo zaprasza nas Stacja narciarska SKI SUCHE. Wspaniałe trasy uwielbiane przez narciarzy i snowboardzistów, tych profesjonalnie jeżdżących  jak i tych, którzy nie dawno rozpoczęli swoją przygodę z zimowymi sportami. Taśma i mały wyciąg orczykowy dedykowany dla dzieci i początkujących narciarzy. Ośrodek uzyskał wyróżnienie w plebiscycie ”Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski” oraz otrzymał miano Stacji Narciarskiej Przyjaznej Rodzinie.

ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE

 • Doskonalenie pływania
 • Zajęcia sportowo-relaksacyjne
 • Warsztaty Kulinarne
 • Zajęcia plastyczne, dla chętnych dzieci z delfinowym akcentem
 • Tenis stołowy, piłkarzyki, gry planszowe i edukacyjne
 • Zimowe zabawy na śniegu
Zobacz jak u nas zapłacisz Bonem Turystycznym
 1. Bonem można opłacić tylko pobyt, w którym uczestniczy dziecko – beneficjent bonu.
 2. Jeśli dziecko w ramach oferty przebywa w ośrodku nieodpłatnie (np. dzieci do lat 3), bon można zrealizować na poczet należności za pobyt rodziny.
 3. Bon nie podlega wymianie na gotówkę.
 4. W przypadku, gdy wartość pobytu będzie wyższa niż wartość bonu użytkownik dopłaca pozostałą kwotę za pomocą systemu bezpiecznych płatności przelewy24.pl. Informację o dostępnych środkach można uzyskać na swoim profilu ZUS PUE.
 5. Czy jeżeli wysyłam dzieci z kimś innym (np. z dziadkami) na pobyt w ośrodku, to czy koszty takiego pobytu mogę opłacić bonem? – Tak, bon służy do opłaty za pobyt w którym uczestniczy dziecko – beneficjent bonu.

Za opłacony pobyt za pomocą bonu turystycznego klient nie może otrzymać faktury na firmę. Pracownik Akademii Delfinteam wystawi fakturę imienną.

  Aby skorzystać z bonu należy:

 1. Zarejestrować się na platformie ZUS PUE.
 2. Aktywować bon turystyczny na wybrane dziecko. Przesłana zostanie wiadomość sms oraz informacja drogą mailową, zawierająca 16-cyfrowy kod, dzięki której będzie możliwość dokonania płatności bezgotówkowej za pomocą bonu.
 1. Firma Klaudia Wysocka Akademia Delfinteam akceptuje płatności bonem turystycznym wyłącznie na poczet dopłaty do wyjazdu telefonicznie pod numerem telefonu: 516-224-464.
 2. Podczas rozliczenia należy podać pracownikowi 16-cyfrowy kod.
 3. Następnie otrzymacie Państwo wiadomość sms oraz informację drogą mailową, zawierającą kod PIN, dzięki któremu pracownik uwierzytelni płatność na platformie ZUS PUE. / kod jest ważny dwie minuty /
 4. Pracownik Akademii Delfinteam poinstruuje jak dokonać płatności za pozostałą część do zapłaty.

8.Dodatkowe informację znajdują się pod adresem: https://bonturystyczny.polska.travel/ lub Infolinia ZUS: tel. 22 11 22 11

Co spakować na obóz w GÓRY?
 • odzież osobista: Ciepła bielizna na zmianę (najlepiej na każdy dzień tygodnia plus jedną w zapasie), dwie pary butów (jedna para lekkich butów i druga, nieprzemakalna i najlepiej za kostkę – do spacerów i zabaw w terenie) oraz klapki, wygodny i ciepły strój do zajęć na świeżym powietrzu – np. nieprzemakalne spodnie narciarskie, ciepła kurtka lub softshell, 1-2 bluzy z długim rękawem na chłodniejsze wieczory, T-shirty, bluzki i spodnie na zmianę, piżamę do spania, rzeczy na basen (strój kąpielowy, czepek, okularki, klapki, ręcznik, żel/mydło, worek na mokre rzeczy), czapka, szalik i rękawiczki nieprzemakalne, 2 Ręczniki,
 • na stok narciarski: mały plecak – który zmieści bidon z wodą i przekąski, termos na herbatkę, pojemnik na przekąski, sprzęt narciarski (narty/snowboard, kask, gogle narciarskie) rękawiczki nieprzemakalne, komin, czapka pod kask, kurtka narciarska, spodnie narciarskie, getry pod spodnie narciarskie/bielizna termoaktywna, wysokie ciepłe skarpety,
 • na basen: strój, czepek, okularki, ręcznik, klapki, worek na mokre rzeczy
 • zajęcia sportowe: wygodne dresy i koszulka, buty sportowe,
 • kosmetyki: do mycia ciała, do zębów, szczotka do włosów, żel do dezynfekcji rąk, chusteczki higieniczne, suszarka do włosów (mile widziana szczególnie u dziewczynek )
 • ulubiona maskotka do spania – jeśli jest taka potrzeba
 • ewentualne lekarstwa, które dziecko stale przyjmuje należy przekazać
  wychowawcy przy wsiadaniu do autokaru, podpisane imieniem i nazwiskiem oraz
  sposobem dawkowania.
Harmonogram
Wybierz miejsce
Akademia
Uczestnictwo w kursie możliwe jest tylko po dokonaniu rezerwacji miejsca on-line z obowiązkiem zapłaty za kurs!