Instagram Facebook

O nas

Bo nasz team to nie tylko profesjonaliści z ponad 10 letnim doświadczeniem, ale też ludzie z pasją! Uczymy tak, jak sami chcielibyśmy by były uczone nasze dzieci - uśmiech, dobra energia, indywidualne podejście i starania o rozwój każdego malucha!
Poznaj team
Karolina
Można powiedzieć, że pływanie wyssała z mlekiem matki, co przełożyło się następnie na zawodowe pływanie i liczne medale zdobyte Mistrzostwach Polski. Obecnie trenuje i jest zawodniczką sekcji pływackiej MASTERS KORONA. Nauczanie pływania i przekazywanie dobrej energii rodzicom to jej pasja. Na codzień prowadzi zajęcia BABY SWIM oraz te dla dzieci 4 do 9 lat na małych basenach.
 • mózg delfinteamowej operacji
 • jako pierwsza w Krakowie wprowadziła wyjątkowe metody nauczania
 • pasję do pływania wpaja też swojej córeczce
Sylwia
Druga z pływających sióstr. Nie mogło zatem być inaczej – ona również od najmłodszych lat spędzała każdą wolną chwilę na basenie. Doświadczenie zbierała także jako instruktor i trener w Irlandii, dzięki czemu z taką łatwością przychodzi jej nawiązywanie kontaktu z anglojęzycznymi delfinkami. Na zajęciach jest wiecznie wesoła i energiczna co przekłada się na uśmiechy dzieciaków.
 • delfinteamowy wulkan energii
 • ma głowę pełną pomysłów dzięki czemu dzieci uwielbiają jej zajęcia
 • prowadzi zajęcia w języku angielskim
  Klaudia
  W dzieciństwie trenowała zawodowo pływanie, a jej największym osiągnięciem było ustanowienie w 1981 roku nowego rekordu Polski na 200m stylem motylkowym.
  Obecnie jest zawodniczką sekcji pływackiej MASTERS KORONA, trenuje, startuje w zawodach, a przede wszystkim przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie następnym pokoleniom. Na codzień naucza pływania dzieci i młodzież na dużym basenie. Z dorosłymi prowadzi lekcje indywidualne oraz grupowe.
  • prawdziwa duma delfinteam
  • posiadaczka niezliczonych medali
  • pływająca mama i babcia
  Oskar
  Tak jak i siostry, w dzieciństwie trenował zawodowo pływanie, ale najbardziej interesował się surfingiem i sportami wodnymi. Dziś prowadzi zajęcia BABY SWIM oraz te z dziećmi na małym basenie. W okresie wakacyjnym nie może usiedzieć na miejscu i poszukuj adrenaliny prowadząc szkołę windsurfingową jako Mr. Shark.
  • Oskar shark! doo doo doo doo doo doo – czy Wy też słyszycie tą melodię? 😉
  • żadna fala nie jest mu straszna
  • rodzynek w świecie delfinteamowych kobiet
  Ryszard
  Wieloletni trener kanadyjskich pływaków. W roku 2001 i 2002 otrzymał tytuł “TRENER ROKU”. W 2000 i 2004 roku był trenerem młodzieżowej kadry olimpijczyków. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Obecnie prowadzi zajęcia z młodzieżą oraz dorosłymi na dużym basenie. Swoimi metodami potrafi przekonać do pływania najbardziej opornych. 
  • the best coach!
  • trener olimpijczyków
  • nie straszny mu oporny uczeń
  Ola
  W dzieciństwie zawodowo trenowała pływanie, a obecnie jest zawodniczką sekcji pływackiej MASTERS KORONA. Prowadzi zajęcia BABY SWIM oraz te z dziećmi na małym basenie. Zawsze uśmiechnięta i pełna życia.
  • uzyskała tytuł “najsympatyczniejszej” 
  • uśmiech ponad wszystko
  • pływa zawodowo
  Zobacz film z zajęć
  Autorski plan nauczania
  Plan Rozwoju został zaprojektowany z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Zajęcia prowadzone są według naszego Autorskiego Planu Nauczania Pływania.
  POZIOM 1
  Oswajanie niemowląt z wodą. Wszystkie dzieci otrzymują Dyplom dla małych pływaków.
  POZIOM 2
  Na zajęciach dzieci przy udziale rodziców uczą się poruszania na plecach i piersiach, wydechu do wody, skoku. Dzieci za uczestnictwo w zajęciach dostają Dyplom dla małych pływaków.
  POZIOM 3
  Zajęcia na małym basenie w grupie podstawowej. Oswajanie i nauka podstawowych elementów pływania: wydech do wody, praca nóg na plecach, praca nóg i rąk na piersiach. Dzieci po zakończonym etapie przechodzą na Poziom 4 i dostają Dyplom, który jest uhonorowaniem awansu do grupy zaawansowanej.
  POZIOM 4
  Zajęcia na małym basenie w grupie zaawansowanej, na tym poziomie dzieci uczone są pracy rąk na grzbiecie, kraula, oraz podstawowej żabki. Po zdobyciu odpowiednich umiejętności pływackich, dzieci próbują swoich sił na dużym basenie. Jeśli zdadzą egzamin awansują na Poziomu 5 oraz otrzymują Dyplom.
  POZIOM 5
  Zajęcia na dużym basenie w grupie I – podstawowej. Kontynuowanie nauki i doskonalenia pływania grzbietem, kraulem, żabką. Skoki na nogi oraz podstawowa nauka skoku startowego. Awansując na wyższy poziom dzieci otrzymują Dyplom.
  POZIOM 6
  Zajęcia na dużym basenie w grupie II – zaawansowanej. Kontynuowanie doskonalenia pływania grzbietem, kraulem, żabką oraz nauka pływania delfinem, skoki startowe oraz nawroty koziołkowe. Awansując na wyższy poziom dzieci otrzymują Dyplom.
  POZIOM 7
  Zajęcia na dużym basenie w grupie III – sportowej. Doskonalenie pływania czterema sportowymi stylami z elementami treningu sportowego, ćwiczenia wydolnościowe, wytrzymałościowe, szybkościowe. Skoki startowe oraz nawroty do poszczególnych stylów pływackich.