Instagram Facebook

O nas

Bo nasz team to nie tylko profesjonaliści z ponad 10 letnim doświadczeniem, ale też ludzie z pasją! Uczymy tak, jak sami chcielibyśmy by były uczone nasze dzieci - uśmiech, dobra energia, indywidualne podejście i starania o rozwój każdego malucha!
Poznaj team
Karolina
Można powiedzieć, że pływanie wyssała z mlekiem matki, co przełożyło się następnie na zawodowe pływanie i liczne medale zdobyte Mistrzostwach Polski. Obecnie trenuje i jest zawodniczką sekcji pływackiej MASTERS KORONA. Nauczanie pływania i przekazywanie dobrej energii rodzicom to jej pasja. Na codzień prowadzi zajęcia BABY SWIM oraz te dla dzieci 4 do 9 lat na małych basenach.
 • mózg delfinteamowej operacji
 • jako pierwsza w Krakowie wprowadziła wyjątkowe metody nauczania
 • pasję do pływania wpaja też swojej córeczce
Klaudia
W dzieciństwie trenowała zawodowo pływanie, a jej największym osiągnięciem było ustanowienie w 1981 roku nowego rekordu Polski na 200m stylem motylkowym.
Obecnie jest zawodniczką sekcji pływackiej MASTERS KORONA, trenuje, startuje w zawodach, a przede wszystkim przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie następnym pokoleniom. Na codzień naucza pływania dzieci i młodzież na dużym basenie. Z dorosłymi prowadzi lekcje indywidualne oraz grupowe.
 • prawdziwa duma delfinteam
 • posiadaczka niezliczonych medali
 • pływająca mama i babcia
Ryszard
Wieloletni trener kanadyjskich pływaków. W roku 2001 i 2002 otrzymał tytuł “TRENER ROKU”. W 2000 i 2004 roku był trenerem młodzieżowej kadry olimpijczyków. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Obecnie prowadzi zajęcia z młodzieżą oraz dorosłymi na dużym basenie. Swoimi metodami potrafi przekonać do pływania najbardziej opornych. 
 • the best coach!
 • trener olimpijczyków
 • nie straszny mu oporny uczeń
Ola
W dzieciństwie zawodowo trenowała pływanie, a obecnie jest zawodniczką sekcji pływackiej MASTERS KORONA. Prowadzi zajęcia BABY SWIM oraz te z dziećmi na małym basenie. Zawsze uśmiechnięta i pełna życia.
 • uzyskała tytuł “najsympatyczniejszej” 
 • uśmiech ponad wszystko
 • pływa zawodowo
Angelika K.
Od 10-tego roku życia związana jestem z harcerstwem. To właśnie tutaj stawiałam pierwsze kroki w pracy z dziećmi i młodzieżą. Od paru lat też morsuję, rzecz jasna w sezonie zimowym (hahahahaha). Z uśmiechem i zaangażowaniem podchodzę do prowadzenia zajęć na basenie. W czasie wolnym lubię grać w gry planszowe, czasem układać puzzle czy pojeździć na rowerze. Pływanie jest dla mnie poczuciem wolności.
 • uwielbiana przez wszystkie dzieci
 • zaangażowana w rozwój każdego pływaka
 • fan gier planszowych i puzzli
Karolina R.
Cześć, Sport towarzyszy mi w życiu od najmłodszych lat, ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego . Przez kilka lat trenowałam lekkoatletykę . Posiadam uprawnienia instruktora pływania, wychowawcy kolonijnego, szkolenie trenera personalnego. Od ponad 7 lat pracuję jako instruktor pływania gdzie prowadzę zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych. Praca ta daje mi wiele satysfakcji i radości. W wolnych chwilach miłośniczka wycieczek górskich i rowerowych 😉
 • spełnia się zawodowo i życiowo
 • najsilniejsza z całego team-u ( codziennie ćwiczy z ciężarami)
Zobacz film z zajęć
Autorski plan nauczania
Plan Rozwoju został zaprojektowany z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Zajęcia prowadzone są według naszego Autorskiego Planu Nauczania Pływania.
POZIOM 1
Oswajanie niemowląt z wodą. Wszystkie dzieci otrzymują Dyplom dla małych pływaków.
POZIOM 2
Na zajęciach dzieci przy udziale rodziców uczą się poruszania na plecach i piersiach, wydechu do wody, skoku. Dzieci za uczestnictwo w zajęciach dostają Dyplom dla małych pływaków.
POZIOM 3
Zajęcia na małym basenie w grupie podstawowej. Oswajanie i nauka podstawowych elementów pływania: wydech do wody, praca nóg na plecach, praca nóg i rąk na piersiach. Dzieci po zakończonym etapie przechodzą na Poziom 4 i dostają Dyplom, który jest uhonorowaniem awansu do grupy zaawansowanej.
POZIOM 4
Zajęcia na małym basenie w grupie zaawansowanej, na tym poziomie dzieci uczone są pracy rąk na grzbiecie, kraula, oraz podstawowej żabki. Po zdobyciu odpowiednich umiejętności pływackich, dzieci próbują swoich sił na dużym basenie. Jeśli zdadzą egzamin awansują na Poziomu 5 oraz otrzymują Dyplom.
POZIOM 5
Zajęcia na dużym basenie w grupie I – podstawowej. Kontynuowanie nauki i doskonalenia pływania grzbietem, kraulem, żabką. Skoki na nogi oraz podstawowa nauka skoku startowego. Awansując na wyższy poziom dzieci otrzymują Dyplom.
POZIOM 6
Zajęcia na dużym basenie w grupie II – zaawansowanej. Kontynuowanie doskonalenia pływania grzbietem, kraulem, żabką oraz nauka pływania delfinem, skoki startowe oraz nawroty koziołkowe. Awansując na wyższy poziom dzieci otrzymują Dyplom.
POZIOM 7
Zajęcia na dużym basenie w grupie III – sportowej. Doskonalenie pływania czterema sportowymi stylami z elementami treningu sportowego, ćwiczenia wydolnościowe, wytrzymałościowe, szybkościowe. Skoki startowe oraz nawroty do poszczególnych stylów pływackich.